Contabil-revizor

ROGOB SRL - una din cele mai mari întreprinderi de produse din carne și mezeluri din Moldova, anunță concurs pentru funcția:

Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg pentru a suplini funcţia de Contabil-revizor.

responsabilitățile tale:

  • verificarea respectării prevederilor legale și a procedurilor de lucru privind gestionarea mărfurilor și evidența acestora
  • efectuarea inventarierilor periodice a mărfurilor în conformitate cu dispozițiile legale și procedurile de inventariere adoptate de catre Companie
  • verificarea fluxului de documente privind inventarierea
  • verificarea rezultatelor lunare în urma inventarierelor efectuate
  • efectuarea analizei stocurilor de productie
  • verificarea normelor de pierderi
  • punerea în aplicare a strategiei de revizie și control
  • elaborarea propunerilor de îmbunătăţire a procedurilor de lucru.

ce așteptăm:

  • studii superioare de profil economic, financiar
  • experiență într-o poziție similară
  • deținerea permisului de conducere cat.B
  • cunoaşterea politicilor şi procedurilor eficiente de finanţe şi contabilitate
  • cunoștințe solide a pachetului MS Office
  • abilități excelente de organizare a timpului și de prioritizare a sarcinilor.

ce oferim:

  • carieră într-o companie în expansiune continuă
  • pachet salarial și social motivant
  • mediu de lucru dinamic
  • training-uri de specialitate

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază CV-ul la adresa de email: hr@rogob.md și noi avem grijă să te contactăm.
Te așteptăm în echipa Rogob!

E-mail: hr@rogob.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Nivali Prod SRL

Contabil-Revizor

Nivali Prod SRL • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть