Contabil-Revizor

Renumita Companie autohtonă de producere și comercializare a cărnurilor și mezelurilor Combinatul de Carne “Nivali-Prod“ S.R.L angajează în cadrul Departamentului economico-financiar:

Descrierea postului/sarcini:

  • Coordonează şi execută periodic inventarul stocurilor de marfă în magazine;
  • Monitorizează contabilizarea diferențelor de inventar: luarea la evidență a plusurilor, casarea bunurilor uzate și deteriorate, facturarea lipsurilor persoanelor vinovate, etc.;
  • Verfifică, constată și monitorizează casarea mărfurilor și bunurilor înaintate;
  • Verifică și monitorizează modificarea prețurilor de vânzare, resortarea marfurilor si contabilizarea diferențelor aferente modificării acestora;
  • Actualizarea permanentă a cunoștințelor;
  • Alte operațiuni și sarcini.

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare de profil economic finisate, la specialitatea: contabilitate, finanțe și altele relevante, studiile de masterat vor constitui avantaj;
  • Cunoștințe solide al softului specializat de evidență contabilă:1C;
  • Experiență în domeni cel puțin 1 an;
  • Cunoașterea pachetului MS Office, Excel în mod obligatoriu la nivel avansat;
  • Acuratețe, responsabilitate, perseverență, capacitate de planificare și îndeplinire în termenii stabiliți.

Noi vă oferim:

  • Program de lucru: Luni-Vineri de la 8:30-18:00;
  • Loc de muncă: Mun. Chișinău, str. Uzinelor 27;
  • Angajare și condiții sociale conform prevederilor legislative relevante;
  • Posibilitate de promovare în carieră;
  • Mediu de lucru plăcut și ambiant într-o echipă tânără;
  • Nivelul salarizării adecvat cerințelor postului.

Persoanele care corespund cerințelor prezentei oferte, sunt rugate să expedieze CV-ul însoțit cu o scrisoare de intenție pe adresa de e-mail: hr@nivalli.md cu mențiunea ”Contabil-revizor“ sau să ne contactați la nr. de telefon: 068686498.

E-mail: office@nivalli.md
Telefon: 068686498

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть