Angajăm:

Contabil cafenea Volta

Cerințe:
  •  Studii superioare sau medii de specialitate (Finanțe și contabilitate);
  •  Cunoștinte operare PC, 1C (7.1,8.1) Windows, MS Office;
  •  Experiență la un post similar constituie un avantaj;
  •  Cunoaşterea a limbelor română şi rusă;
  •  Aspect prezentabil.

Responsabilităţi:

  •   Deservirea clienţilor;
  •   Efectuarea operațiunilor de casă;
  •   Pregătirea surselor bănești pentru a fi încasate;
  •   Încasarea mijloacelor bănești;
  •   Lucrul cu aparatul de casă;
  •   Întocmirea zilnică a Registrului de casă;
  •   Emiterea cecurilor;
  •  Ținerea corectă și la zi a evidenței financiare și contabile;

Oferim:
• Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă, tînără și creativă;
• Instruire și oportunități de promovare;
• Pachet social și un sistem de salarizare motivant;
• Bonus de masă.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
                                                      e-mail: hr@volta.md
                                           tel/fax: 022-26-77-56; 079996399
                                    Va rugam sa indicati pentru care post optati.
                                           Vă dorim o carieră de Succes!

E-mail: hr@volta.md
Telefon: 079996399
Site: www.volta.md

Вперед

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Contabil-operator

Betty Ice • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Contabil șef

Blinoff • Сегодня, Кишинев

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV