Operator Call-Centru

Fii parte din echipa VOLTA!

Cerințe:

  • Abilităţi de comunicare şi negociere;
  • Cunoaşterea fluentă a limbilor române şi ruse,
  • Cunoaşterea calculatorului la nivel de utilizator;
  • Abilitatea de a învăţa rapid şi dorinţa de a creşte;
  • Responsabilitate, flexibilitate şi corectitudine;
  • Cunoştinţe în domeniului suport clienţi/vânzări online;
  • Cunoştinţe în domeniului electrotehnic (constituie un avantaj);

Responsabilităţi:

  • Suport clienţi (chat, poştă, telefon şi altele canale de comunicare);
  • Procesarea comenzilor (Magazin online & 1C);
  • Realizarea obiectivelor pe vânzări);

De ce să te alături companiei VOLTA?

  • Vei avea parte de angajare oficială într-un oficiu confortabil şi modern;
  • Vei primi un salariu motivant (compus din parte fixă + bonus din vânzări şi reuşite);
  • Vei primi întregul pachet social;
  • Vei avea posibilitatea de a participa la diverse cursuri de dezvoltare;
  • Vei fi înconjurat de colegi pozitivi şi cu pasiue de muncă;
  • Benificiezi de un bon de masă la una din cele mai gustoase cafenele din oraş.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei aici pe rabota.md sau la:

Vă rugăm să indicați postul pentru care optați.
Vă dorim o carieră de Succes!

E-mail: hr@volta.md
Telefon: 079996399
Site: www.volta.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть