Manager marketing și comunicare

Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Неполный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Cerințe:

Studii superioare în domeniului marketingului ,
Experiența intr-un post similar minim 1 an ;
Abilități de comunicare, negociere, responsabilitate,
abilități organizatorice, abordare creativă a muncii, învățare rapidă. ;
Cunoasterea instrumentelor de promovare;
Exprimare fluentă in limbile română, rusă (engleza reprezintă un avantaj;

Responsabilități:
Promovarea produsului prin diferite mijloace tehnice și idei creative ;
Gestionarea rețelelor de socializare a companiei ;
Coordonarea anunțurilor pe site-urile de profil;
Participă la planificarea și implimentarea campaniilor de marketing și promoțiilor online și offline;
Ajută la crearea de conținut pentru diferite platforme digitale , inclusiv website ;
Negociează și semnează contractele aferente evenimentelor;
Coordonează echipele responsabile în vederea derulării etapelor de organizare a evenimentului;

Beneficii Oferite:
Salariu atractiv,
Posibilitatea dezvoltării profesionale intr-un mediu de lucru tanar si placut,
Posibilități de promovare în cadrul companiei,
Program de lucru luni- vineri , part-taim
Vă rugăm sa expediați CV-ul la următoarea adresă midori@zity.md
Persoanele selectate vor fi invitate la interviu.
Телефон:
060408500
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть