Manager marketing și comunicare

Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerințe:

Studii superioare în domeniului marketingului ,
Experiența intr-un post similar minim 1 an ;
Abilități de comunicare, negociere, responsabilitate,
abilități organizatorice, abordare creativă a muncii, învățare rapidă. ;
Cunoasterea instrumentelor de promovare;
Exprimare fluentă in limbile română, rusă (engleza reprezintă un avantaj;

Responsabilități:
Promovarea produsului prin diferite mijloace tehnice și idei creative ;
Gestionarea rețelelor de socializare a companiei ;
Coordonarea anunțurilor pe site-urile de profil;
Participă la planificarea și implimentarea campaniilor de marketing și promoțiilor online și offline;
Ajută la crearea de conținut pentru diferite platforme digitale , inclusiv website ;
Negociează și semnează contractele aferente evenimentelor;
Coordonează echipele responsabile în vederea derulării etapelor de organizare a evenimentului;

Beneficii Oferite:
Salariu atractiv,
Posibilitatea dezvoltării profesionale intr-un mediu de lucru tanar si placut,
Posibilități de promovare în cadrul companiei,
Program de lucru luni- vineri , part-taim
Vă rugăm sa expediați CV-ul la următoarea adresă midori@zity.md
Persoanele selectate vor fi invitate la interviu.
Telefon:
060408500
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide