Digital Marketing Specialist

Darwin
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Ți-ar plăcea să-ți construiești o carieră frumoasă în marketing digital? Compania Darwin îți oferă șansa de a te alătura unei echipe de profesioniști!
Beneficii:

Salariu motivant;
Activitate într-o echipă tânără și dinamică;
Posibilitate de creștere profesională;
Proiecte mai mult decît interesante.

Responsabilități:

Planificarea, executarea și îmbunătățirea strategiei de digital marketing;
Planificarea campaniilor de promovare web (mediaplan, buget, rezultate);
Implementarea și optimizarea campaniilor web (Google Ads, Facebook, vk.com, etc);
Generarea analizelor, rapoartelor și prezentărilor specifice;
Monitorizarea activității concurenților în mediul online;
Raportarea lunară, trimestrială și anuală.

Cerințe:

Experiență practică în digital marketing de minim 6 luni;
Cunoștințe practice de e-mail marketing;
Studiile in domeniul economic și certificările în domeniul Web Marketing reprezintă un avantaj;
Gândire critică;
Disciplină și responsabilitate;
Comunicare eficientă verbală și în scris; Argumentare și prezentare;
Tendință spre dezvoltare profesională continuă.

Dacă ești interesat, trimite CV-ul la adresa: hr@darwin.md indicând în subiect postul vacant.
De ce Darwin? Vezi aici: https://darwin.md/talente E-mail:
hr@darwin.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть