Editor imagini

ICS YOPESO SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă:
Descrierea firmei:

Consultanta si furnizare de alte produse software

Descrierea postului:

Responsabilitatile acestui post constau in editarea unui esantion vast
de imagini pentru cataloage publicitare.

Aplicantilor li se vor oferi informatii suplimentare in cadrul unui
interviu, in urma caruia persoanele selectate vor beneficia de un
program de training gratuit pe parcursul a 3 zile, la sfarsitul carora
participantilor li se va solicita prelucarea individuala a unor
imagini. Persoanele cu cele mai bune rezultate vor fi angajate.

Cerinte:

- cunostinte operare PC sub Windows XP (nivel avansat)
- cunostinte de limba engleza (nivel mediu)
- o buna capacitate de concentrare

- familiaritatea cu programe de grafica (Adobe Photoshop, Paint Shop
Pro, Gimp, etc.) constituie un avantaj
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide