Jurist Colector (Юрист-коллектор)

Angajăm:

Cerințe:

  • Abilități bune de comunicare și negociere;
  • Atitudine proactivă și orientare către rezultate;
  • Experiența nu este obligatorie; oferim instruire gratuită.

Responsabilități:

  • Administrarea și monitorizarea portofoliului de debitori;
  • Identificarea, notificarea și contactarea telefonică a debitorilor.

Beneficii:

  • Angajare oficială cu achitare doar la card, pachet social deplin;
  • Salariu atractiv (12 000 - 25 000 lei), în funcție de performanțe;
  • Angajare și achitare din prima zi;
  • Echipă faină, teambuilding-uri interesante ;
  • Reduceri la Clinica privată HARPER MEDKLINIK.

Program de lucru – Full Time /luni – vineri, orele 8:00 – 17:00
Adresa - str. Calea Ieșilor 10B, Chișinău.

Expediați CV-ul la: info@incaso.md cu mențiunea Jurist Colector

Toate candidaturile vor fi tratate cu confidențialitate. Numai candidații selectați vor fi contactați pentru interviu.

INCASO este o companie recunoscută în calitate de lider pe piața colectării datoriilor și cesiunii creanțelor din Republica Moldova! Incaso are o reputație solidă în colectarea creanțelor neacoperite de gaj sau ipotecă din sectoarele de telecomunicații, creditare nebancară, utilități, bănci precum și alți prestatori de servicii.

NOTA DE INFORMARE PENTRU PRELUCRAREA DATELOR CU CARACTER PERSONAL - https://bit.ly/3OLuFjG

E-mail: info@incaso.mdhr@incaso.md
Telefon: + 373 22 85 37 85
www.incaso.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide