Recepționist clinica dentară/рецепционист стоматологической клиники

Jorge Dental Studio №7274476, 23.08.2019
Город: Кишинев
Образование: Высшее
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 7000 MDL
График работы: Полный рабочий день
Regim de muncă – full time (luni-vineri: 9:00 – 18:00, preferabil și sîmbătă: 9:00 – 14:00).

Amplasarea: centrul Chișinăului, str. Ismail, 21 (mai sus de bd. Ștefan cel Mare).

Salariu: de la 7 000 lei (salariu net pentru program deplin).

Responsabilități:
a) comunică la telefon cu pacienții potențiali și actuali;
b) informează despre serviciile clinicii și promovează acestea;
c) ține agenda vizitelor pacienților;
d) întîlnește și directionează pacienții;
e) asigură îndosarierea documentelor;
f) întocmește diferite rapoarte la cerere.

Cerințe:
a) cunoștințe avansate de l. româna și rusă;
b) abilități bune de comunicare și prezentare;
c) abilități bune de prelucrare a datelor;
d) capacitate de planificare și organizare;
e) cunoștințe bune de operare MS Office.

Oferta (bonusuri, beneficii):
a) pachet salarial atractiv (de la 6 300 lei);
b) training la locul de muncă;
c) locația clinicii – centrul or. Chișinău.

CV-urile (preferabil cu foto) se recepţionează la adresa electronica: jorjedent@yahoo.com cu specificarea postului.
Телефон: 079456600
Контактное лицо: Constanta
НазадВперед
Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV
Закрыть

CV отправлено!

Закрыть