Vînzători consultanți

Dacă ești ambițios, îți place să cunoști lucruri noi și ești gata să înveți, dacă dorești să lucrezi în condiții bune și să cîștigi bine atunci echipa companiei ”MAXIMUM” este anume ceea de ce ai nevoie!
- perspective de dezvoltare
- pachet social integral
- salariu nelimitat
- condiții confortabile de muncă
- colectiv unit

Invităm spre colaborare:

Cerințe față de candidați:

  • studii superioare, superioare incomplete sau cel puțin medii de specialitate;
  • fluență în limbile rusă și română;
  • abilități de comunicare, amabilitate;
  • atitudine binevoitoare;
  • atitudine proactivă;
  • experiența profesională constituie avantaj.

Responsabilitățile postului:

  • oferirea de consultații clienților cu privire la caracteristicile tehnice ale mărfurilor;
  • respectarea procesului și a tehnologiei de vînzare a mărfurilor;
  • respectarea regulilor de merchandising;
  • menținerea curățeniei și ordinii în secție;
  • respectarea principiilor culturii corporative a companiei.

Garantăm candidaților:

  • respectarea prevederilor Codului muncii al Republicii Moldova;
  • condiții confortabile de muncă;
  • post de lucru în cadrul unei echipe profesioniste;
  • salariu competitiv și motivant (salariu fix + premiu pentru contribuția personală și a întregii echipe la atingerea indicatorilor de plan);
  • programe moderne de instruire și dezvoltare;
  • stagii plătite;
  • oportunități pentru dezvoltare personală și profesională;
  • siguranța zilei de mîine și mîndrie pentru compania la care activează.

Date de contact
În cazul în care sunteți interesat de această ofertă contactați-ne la:
telefon: 069095960;
adresa electronică: ana.zara@maximum.md

E-mail: ana.zara@maximum.md
Telefon: +373 (022) 54-54-54

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть