Vânzător-consultant în magazinul de echipamente pentru tursim și odihnă activă

Magazin de echipament turistic, “X-STYLE”, este specializat în import, distribuție și vânzare cu amănuntul a echipamentului pentru turism, alpinism, odihnă activă, sporturi de iarnă și alte sporturi extreme. Suntem în căutarea persoanelor active, care doresc să obțină o oportunitate de afirmare profesională într-o companie de succes. Anunțăm funcția vacantă în echipa noastră.

SALUT!

Postul de vânzător în magazinul nostru este în așteptarea ta!
NOI:

  • suntem o echipă de călători și sportivi, pasionați de munți și de sporturile extreme;
  • am explorat munții Anzi, Pirinei, Himalaya, Alpi, Carpați, Caucaz și multe alte locuri și suntem bucuroși să împărtășim experiența noastră cu alți oameni;
  • organizăm săptămânal excursii în cele mai uimitoare locuri de pe planeta noastră (alpinism, rafting pe râu, excursii cu iahtul, excursii outdoor cu bicicleta și plimbări prin păduri și pajiști);
  • ajutăm oamenii să aleagă echipamente pentru diferite tipuri de activități în aer liber și să organizeze călătorii cu adevărat confortabile, indiferent de condițiile meteorologice. Noi credem în ideea că „nu este vreme rea, ci echipament inadecvat”;
  • vindem doar echipamente care nu ne vor dezamăgi clienții, chiar și în cele mai dure condiții.

CĂUTĂM:

  • o persoană care își va manifesta interesul sincer pentru nevoile și necesitățile clientului;
  • o persoană care va știe să explice onest despre beneficiile fiecărei unități din magazin;
  • o persoană care va înțelege că siguranța și confortul cumpărătorului în călătorie sunt direct legate de tipul echipamentelor pe care acesta le va folosi;
  • o persoană care va putea nu numai să vândă articole, ci și să ofere sfaturi competente cu privire la modul de utilizare a acestora pe baza propriei experiențe;
  • o persoană pasionată de munte și de sporturile extreme;
  • o persoană interesată să audă recunoștința clienților după călătoriile, să asculte poveștile lor cu aventurile trăite în toate colțurile  lumii;
  • o persoană care, cu ajutorul și sprijinul nostru, va deveni un călător cu experiență și, la rândul său, își va împărtăși experiența cu clienții;
  • o persoană care graiește moldovenește, vorbește română, (speak English would be great too);
  • permisul de conducere de categoria B va fi un mare plus.

RESPONSABILITĂȚI:

  • vânzarea expertizată a echipamentelor pentru turism, activități în aer liber și sporturi de iarnă;
  • menținerea curățeniei și ordinii în magazin, afișarea mărfurilor în conformitate cu standardele companiei;
  • descărcarea și distribuția mărfurilor nou sosite;
  • montarea porbagajelor THULE;
  • respectarea standardelor companiei în munca de zi cu zi.

CE OFERIM:

  • salariu mai mare decât media de piață;
  • echipă tânără și prietenoasă;
  • perspective de creștere și dezvoltarea profesională (plătim cele mai bune instruiri pentru angajații noștri, majoritatea posturilor noastre manageriale sunt ocupate de persoane care și-au început cariera în calitate de  vânzător);
  • pachet social;
  • concediu plătit;
  • posibilitatea de a participa la toate expedițiile noastre;
  • oferim instruire, în cazul în care aveți puțină experiență, dar multă dorință;
  • restul plusurilor le veți afla la convorbire ;)

Dacă oferta noastră v-a stârnit interesul și credeți că abilitățile pe care le aveți îndeplinesc cerințele de mai sus, lăsați-ne un mesaj despre hobby-urile dvs, precum și despre motivele pentru care vreți să faceți parte din echipa noastră, ca agent de vânzări.

CV-ul poate fi expediat la adresa de e-mail.: hr@xstyle.md, cu indicarea funcției dorite.

P.S. CV-urile fără fotografie nu se vor lua în considerare.

Află mai multe despre noi pe: www.xstyle.md

hr@xstyle.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть