Vânzător-Consultant lenjerie de corp, Milavitsa

CERINȚE:

  • seriozitate, responsabilitate;
  • punctualitate și etică personală;
  • abilităţi excelente de convingere și comunicare cu clienţii;
  • nivel fluent de cunoaștere a limbilor rusă și română;
  • onestitate, atenție la detalii, orientare către client.

RESPONSABILITĂȚI:

  • efectuarea vânzărilor active;
  • aranjarea produselor pe raft;
  • consultarea calitativă a clienților în magazinele Tagaer/ Milavitsa;
  • întocmirea documentelor specifice activității de vânzare;
  • menținerea curățeniei în magazin;
  • promovarea imaginii Tagaer și Milavitsa.

SE OFERĂ:

  • Salariu motivant (+comision);
  • Pachet social complet (contract de muncă oficial, poliță medicală);
  • Formare profesională continuă;
  • Oportunități de dezvoltare profesională.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimită CV-ul cu poză, indicând în tema scrisorii funcția la care candidează, la adresa de e-mail: hr@tagaer.md.
Telefon: 078891041.

E-mail: hr@tagaer.md
Telefon: 078891041

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть