UI/UX Designer (10000 - 35000 mdl)

Echipa Midnight Works angajează un nou coleg care i se va alătura în calitate de UI/UX mobilegames Designer.

Responsabilități:

  • Crearea design-urilor originale UI/UX pentru jocuri
  • Definirea și dezvoltarea unor design-uri vizuale de calitate înaltă de la concept până la execuție
  • Identificarea problemelor de proiectare și elaborarea soluțiilor relevante

Cerințe:

  • 1+ ani experiență în app design/ web design
  • Experiență de lucru în domeniul jocurilor- avantaj
  • Experiență de lucru cu principiile de design responsive
  • Bune abilități de comunicare și colaborare
  • Capacitatea de a lucra în mod independent

Beneficii:

  • Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
  • Suntem rezidenți IT Park
  • Curs deplin de limba engleza
  • Abonament sala de sport
  • Pizza party lunar in incinta companiei
  • Parcare subterana (50% achitat de companie)
  • Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
  • Angajare oficială, pachet social inclus
  • Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
  • Colectiv tânăr, amabil și sociabil
  • Activități de Team-building

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul la adresa:hr@midnight.works sau sunați direct la numărul: +37369666650

Команда Midnight Works нанимает UI/UX дизайнера!

Обязанности:

  • Создание оригинального UI/UX дизайна для мобильных игр
  • Опыт работы в сфере игр - преимущество
  • Определение и разработка высококачественного визуального дизайна от концепции до воплощения
  • Выявление проблем проектирования и разработка соответствующих решений

Требования:

  • Опыт работы в дизайне приложений или веб-дизайне от 1 года
  • Опыт работы с принципами адаптивного дизайна
  • Хорошие навыки общения и сотрудничества
  • Способность работать самостоятельно

Что мы можем предложить:

  • Возможность стать частью всемирно известной компании
  • Мы резиденты IT Park
  • Курс Английского языка
  • Абонемент в спортзал
  • Ежемесячные pizza party в кругу компаний
  • Подземный паркинг (50% оплата со стороны компании)
  • Гибкая заработная плата, согласованная в зависимости от ваших навыков
  • Официальное трудоустройство, социальный пакет включен
  • Стабильный график работы: 9:00-18:00, понедельник-пятница
  • Молодой, добрый и общительный коллектив
  • Командообразующие мероприятия

Чтобы стать частью команды Midnight.Works, отправьте свое резюме по адресу: hr@midnight.works или позвоните по номеру: +37369666650

E-mail: hr@midnight.works
Tel.: +37369666650

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть