Șofer cu mașină personală în or. Fălești
ALO

Oportunitate unică de a lucra alături de compania ALO! Doriți să aveți un loc de muncă care nu doar să vă asigure un venit stabil, ci să vă aducă și plăcere? Atunci vă așteaptă o oportunitate unică de a vă alătura echipei  ALO! Căutam Șofer cu mașina personală în or. Fălești.

Responsabilități:

  • Preluarea mărfii de la depozit, conform comenzilor și livrarea către client;
  • Livrarea produselor în magazine.

Cerințe:

  • Permis de conducere B;
  • Cunoaşterea limbi române și ruse;
  • Punctual și responsabil

Oferim:

  • Angajare oficială cu pachet social deplin;
  • Program de lucru: 4/2  pe ture, ore de munca 08:00- 17:00, amortizarea 1,40 lei.

Dacă v-am interesat, puteți expedia CV-ul la adresa electronică hr@alo.md sau ne puteți contacta la numărul de telefon: 078800724.

E-mail: hr@alo.md
Telefon:
078800724

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть