Traducător - Recrutor (limbă engleză)

Angajăm:

Acesta este un post ideal pentru studenți, absolvenți de limbi străine care au deja un nivel de engleză Upper Intermediate și care pot practica limba engleză după ore.

  • Program de lucru: între 16:00 - 2:00;
  • Lucrul de acasă;
  • Sunt necesare cunoștințe de Engleză și Rusă
  • Veți lucra după ora de muncă a Chicago, SUA;
  • Salariu: $1000 - $2500 (salariu + bonus).

RESPONSABILITĂȚI PRINCIPALE:

  • Recrutarea de șoferi (americani);
  • Apelarea bazei de candidați pentru postul de șofer;
  • Verificarea documentelor și completarea documentelor;
  • Trimiterea cererilor și verificarea Employment verification;
  • Menținerea relațiilor cu șoferii.

CERINȚE:

  • Cunoașterea limbii engleze conversaționale este obligatorie, deoarece jobul presupune discuții cu șoferi americani;
  • Acceptăm fără experiență și oferim instruire. La noi, veți obține o altă specializare, iar în caz de imigrare în SUA, puteți câștiga până la 80000 de dolari pe an;
  • Comunicativitate și organizare;
  • Să fiți prietenos și capabil să lucrați în echipă.

ACȚIONAȚI:
Trimiteți CV-ul la adresa: hr@parabellex.com.
După aceea, scrieți/sunați prin intermediul Whatsapp și Viber: +13123511000 (sunați între orele 15.00 și 04.00, ora Moldovei).

Aflați mai multe despre companie: www.parabellex.com/hr

E-mail: hr@parabellex.com
Whatsapp / Viber: +13123511000

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть