Tehnolog | Proiectant (Bazis mobilier)

Lumea Dulapurilor (R&D Trade Company SRL) este în continuă creștere și se deschid oportunetăți noi. Suntem bucuroși să avem forțe noi în colectivul nostru. Dacă ești productiv, ești din Lumea Dulapurilor!

Responsabilități:

  • Cunoașterea de luarea a masurărilor;
  • Proiectarea mobilierului și cunoașterea tuturor nuanțelor a mobilei la comandă;
  • Controlul schimbărilor intervenite în comenzi;
  • Controlul calității etapelor de producție.

Cerințe:

  • Cunoașterea feroneriei, materialelor;
  • Cunoștințe avansate de utilizare în Bazis Mobilier (Pro100 optional);
  • Experiență de cel puțin 1-2 ani în utilizarea sistemelor Bazis Mobilier;
  • Cunoștințe tehnice privind procesul de producție și utilajele folosite în activitatea de producție a mobilierului;
  • Cunoștințe avansate de operare PC;
  • Disciplină, abilități de comunicare;
  • Capacitate de a lucra în echipă.

Compania oferă:

  • Salariu de la 12000 lei (se calculeaza după volumul de lucru executat);
  • Pachet social.

Telefon: 068812877 - Dionis, Director de productie
E-mail: lumeadulapurilor@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть