Tehnician topograf

Angajăm:

Compania de reabilitare a drumurilor "OZKA CONSTRUCTION" SRL angajează tehnician topograf.

Cerințe:

  • experiență de muncă cel puțin 3 ani intr-un post similar;
  • cunoașterea programelor: Autocad Civil 3D și Sub-assembly Composer;
  • cunoașterea limbilor: engleză sau turcă constitiue un avantaj.

Atribuții:

  • întocmirea documentației tehnice;
  • elaborarea proiectelor și desenelor tehnice pentru efectuarea lucrărilor de reabilitare a drumurilor;
  • executarea măsuratorilor topografice.

Ce îți oferim noi:

  • salariu motivant;
  • angajare oficiă;
  • pachet social;
  • posibilitate de crestere profesională.

CV-urile Dvs. sunt așteptate la adresa de e-mail
ostahi@ozkainsaat.com.tr.

Persoanele interesate sunt încurajate să se adreseze la tel. 068282902.

E-mail: ostahi@ozkainsaat.com.tr
Telefon: 068282902

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть