Tehnician aparate de cafea

Angajăm:

Cerințe:

  • experiență de lucru cu mașini de cafea sau poziție similară;
  • experiență în domeniul instalării și întreținerii echipamentelor;
  • studii medii de specialitate sau tehnică superioară (electronică, radio telecomunicații, rețele de calculatoare, inginerie);
  • performanţă, consecvență, responsabilitate, atenție;
  • cunoașterea limbii de stat, rusă și engleză este binevenită;
  • cunoștințe de calculator (utilizator avansat);
  • prezenta permisului de conducere categoria B, experiență de conducere (obligatoriu).

Responsabilități:

  • diagnosticarea, instalarea, conectarea, repararea si întreținerea aparatelor de cafea pentru clienții companiei;
  • întreținerea documentației de lucru și de raportare

Vă oferim:

  • salariu decent;
  • angajare oficială;
  • pachet social complet;
  • training corporativ;
  • autoturism de serviciu;
  • asistență în toate situațiile dificile de muncă;
  • oportunitate de dezvoltare profesională și dezvoltare a carierei;
  • lucru într-o echipă prietenoasă și ambițioasă;
  • program de lucru: luni - vineri, de la 9:00 la 18:00

Vă rugăm să indicați în CV postul pentru care aplicați.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть