Supervizor rețea de magazine | Супервайзер сети магазинов

Compania oferă:

  • Salariu motivant 20000 lei brut;
  • Tichete de masă;
  • Program de lucru: luni-vineri, între 8:00 - 17:00 (posibil între 9:00 - 18:00) /
     2/4 sâmbete pe lună: 8:00 - 13:00;
  • Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă smart;
  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
  • Mașină de serviciu.

Responsabilități:

  • Vei participa la deschiderea noilor magazine specializate;
  • Vei organiza activitățile de muncă din cadrul magazinelor;
  • Vei verifica standardele și calitatea de deservire a clienților;
  • Vei raporta activitățile desfășurate către Șeful rețelelor de magazine;
  • Vei coordona amenajarea vitrinelor și a mărfurilor pe raft;
  • Vei monitoriza curățenia, disciplina și graficul de muncă a magazinelor.

Cerințe față de candidat:

  • Experiența de minim 3 ani în vânzări sau în funcția de supervizor (constituie un avantaj);
  • Fluență în română și rusă;
  • Abilități de conducere și gestionare constructivă a echipei;
  • Responsabilitate, spirit analitic și strategic, perseverență.

Este despre tine?
- Aplică CV-ul la adresa recrutare@profmet.md.
Detalii: 078000075 sau 079947888.

Notă: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

E-mail: recrutare@profmet.md
078000075, 079947888

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть