Specialist Vânzari credite - Lucru de Acasă în Toate Regiunile Moldovei

Angajăm:

Suntem în căutarea unui Specialist Vânzări Credite pasionat și motivat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă sunteți o persoană comunicativă, orientată spre rezultate și dornică să construiască o carieră de succes în domeniul financiar, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru dumneavoastră.

Beneficii:

  • Angajarea oficială și pachet social;
  • Oportunitate de a lucra de acasă și de a vă gestiona programul;
  • Bonusuri atractive în funcție de performanță;
  • Training (achitat) și suport continuu pentru dezvoltarea profesională;
  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dedicată și de succes.
  • Grafic în ture (8-17; 9-18; 10-19; 5/2).

Responsabilități:

  • Oferirea informației clienților cu privire la serviciile, tarifele, procedurile și promoțiile companiei prin intermediul apelurilor telefonice;
  • Vânzarea serviciilor companiei - credite (vânzări calde).

Cerințe față de candidați:

  • Cunoașterea limbii române la nivel avansat (rusa prezintă avantaj);
  • Cunoștințe medii de operare PC;
  • Disciplină, abilități de lucru în echipă;
  • Abilitatea de a vorbi corect și răspicat, dicție bună;
  • O lună de lucru alături de colegii din oficiu;
  • Tehnică (calculator, căști, conexiune bună la internet).

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, transmite CV-ul pe hr-md@eco-fin.eu.

Doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru a fi invitaţi la interviu.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть