Specialist Suport Clientelă

Angajăm:

Denumirea companiei: „FAST FOX LLC” SRL
Poziția vacantă: Specialist Suport Clientelă

Căutăm Specialist Suport Clientelă entuziast și dedicat pentru a se alătura echipei noastre dinamice.

Responsabilități:

  • Gestionarea solicitărilor clienților prin telefon, email și chat.
  • Oferirea de informații precise și complete despre produsele și serviciile companiei.
  • Rezolvarea eficientă a problemelor și plângerilor clienților.
  • Colaborarea cu alte departamente pentru a asigura satisfacția clienților.
  • Actualizarea și menținerea bazei de date cu informațiile clienților.
  • Cunoașterea și înțelegerea serviciilor, produselor și ofertelor companiei.
  • Identificarea nevoilor clienților pentru ofertare.
  • Cunoașterea și respectarea procesele și procedurile de lucru ale companiei.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în suport clientela sau un rol similar.
  • Excelente abilități de comunicare verbală și scrisă.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și orientat spre client.
  • Cunoștințe solide de operare a calculatorului și familiaritate cu software de suport clientela.
  • Abilitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan și eficient.
  • Cunoașterea limbii romană și rusă la nivel avansat, cunoașterea limbii engleză va constitui un avantaj.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv negociabil.
  • Sistem de motivație bazat pe Salariu fix + bonusuri.
  • Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat.
  • Concediu de odihnă și concediu medical, precum și asigurare medicală.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în carieră.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Grafic de lucru 2/2 zile sau negociabil.

Cum să aplicați:

Dacă sunteți interesat de această oportunitate, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de email: email: office@foxscooters.md.
Tel de contact: +373 76547777

E-mail: office@foxscooters.md
+373 76547777

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть