Specialist Secția Planificare

Clientul nostru este unul dintre cei mai selecți producători de mobilă din Moldova.
Compania se află în căutarea unui nou coleg pentru funcția de:

SPECIALIST SECȚIA PLANIFICARE

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul relevant.
  • Experiență anterioară în domeniul planificării sau într-o poziție similară este binevenită.
  • Cunoștințe avansate de limba de stat și limba rusă.
  • Rezistență la stres și capacitate de a lucra într-un mediu dinamic.
  • Abilități de comunicare excelente, orientare spre rezultate și capacitate de a lucra în echipă.

Responsabilități:

  • Primirea și verificarea comenzilor, inclusiv verificarea specificațiilor, termenului de execuție și prețului.
  • Coordonarea interdepartamentală, colaborând strâns cu departamentul de tehnologie și producție pentru a asigura respectarea termenelor și calitatea produselor.
  • Gestionarea documentației necesare pentru fiecare comandă, asigurându-se că este completă și gestionată corect în conformitate cu procedurile interne.

Compania oferă:

  • Salariu negociabil în funcție de experiența și competențele candidatului (de la 12 000 lei).
  • Oportunități de dezvoltare profesională într-un mediu dinamic și stimulant.
  • Mediu de lucru stabil și echipă colaborativă.

Dacă sunteți interesat de această ofertă, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: Dopomoga.Staffing@gmail.com, specificând denumirea postului. Pentru informații suplimentare, sunați la numărul de telefon: +373 782 08 500.

E-mail: dopomoga.staffing@gmail.com
Телефон: +373 782 08 500

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть