Specialist protectia datelor cu caracter personal, Directia Guvernanta Corporativa

Concursurile externe anunțate pentru posturile vacante:

Descrierea jobului sau ce vei face de fapt:

  • Elaborarea si implementarea reglementarilor interne în domeniul protecției datelor cu caracter personal in conformitate cu legislatia in vigoare (Legea cu privire la protecția datelor cu caracter personal)
  • Monitorizarea proceselor de prelucrare a datelor cu caracter personal
  • Coordonarea activității de sensibilizare și de formare a personalului implicat în operațiunile de prelucrare și privind auditurile aferente
  • Reprezentarea bancii in relatia cu  Autoritatea Națională de Supraveghere a Prelucrării Datelor cu Caracter Personal

Ne asteptam sa ai:

  • Studii superioare profil juridic
  • Cunoașterea legislației în domeniul protecției datelor cu caracter personal
  • Certificat privind absolvirea unui curs de DPO, va constitui un avantaj
  • Experiența de muncă într-un post similar va constitui un avantaj
  • Cunoștințe avansate MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

Ce ar trebui să mai știi - e că apreciem maturitatea și experiența profesională

Îți oferim posibilitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari bănci din Moldova. Oferim un pachet atractiv de beneficii, traininguri de pregătire și perfectionare, oportunități de dezvoltare a carierei. Suntem convinși că putem oferi soluții inovatoare clienților noștri, deoarece avem grijă de angajații noștri.

Facem totul împreună, ne ajutăm reciproc și acceptăm provocările profesionale, pentru că avem o mare #poftădemuncă!

Hai aplică!  Te incurajam sa te alaturi #OamenilorDeLaVictoriabank!

Transmite CV-ul tău la adresa de email hr@vb.md și te vom contacta pentru a te cunoaște mai bine.

hr@vb.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть