Manager marketing

Compania de microfinanțare OM "CREDIT CMB" SRL angajează:

Dacă ești ambițios, dinamic, ai experiență de muncă în domeniul PR și Marketing și ești dispus să te dezvoți într-o Companie de succes, atunci ești candidatul ideal pentru noi.

Responsabilități de bază:

  • Dezvoltarea campaniilor de promovare noi și perfecționarea celor existente;
  • Implimentarea planului de marketing pentru produsele companiei;
  • Implementarea noilor mecanisme pentru promovarea produsului;
  • Monitorizarea și actualizarea paginii web al Companiei;
  • Asigură suport informațional pentru echipa de vânzări;
  • Participarea la organizarea diferitor evenimente;
  • Asigură relații publice și promovarea publicitară a produselor creditare.
Cerinte fața de candidat:
  • Studii superioare în domeniul marketing;
  • Experiență în domeniu, preferabil într-o companie financiară;
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă, engleză constituie un avantaj;
  • Abilități bune de utilizare a PC (MS Word, MS Excell, Outlook, PowerPoint etc.);
  • Experiența în generare de content și în copywriting;
  • Calități personale: responsabilitate, creativitate și inițiativă, disponibilitatea de a atinge obiectivele, abilități de comunicare și capacitate de a lucra în colectiv.
Beneficii oferite:
  • Angajare oficială;
  • Salariu + bonusuri lunare + tichete de masa;
  • Zile de concediu anual + zile de concedii suplimentare conform Codului Muncii al RM;
  • Oficiu modern în centrul orașului, dotat cu utilitățile necesare;
  • Traininguri organizate regulat, pentru a-ți îmbunătăți performanțele și capacitățile profesionale;
  • Teambuilding-uri organizate, pentru a te motiva, conecta cu echipa;
  • Program de lucru stabil, de luni până vineri, în baza orarului 09:00-18:00;
  • Colectiv tînăr și prietenos;
  • Ceai, cafea și un mediu de lucru sănătos.
Ești interesat/ă de oferta noastră ? Așteptăm CV-ul tău la adresa hr@mikrokapital.md.

E-mail: hr@mikrokapital.md
Telefon: 060302957

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть