Specialist Marketing

LINELLA anunță post vacant la funcția de:

Ești pasionat de Marketing și vreai să lași o amprentă în industria retailui?

Atunci te invităm în echipa noastră de marketing unde căutăm un Specialist Marketing talentat, cu o viciune creativă pentru formarea revistelor promoționale.

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență relevantă în marketing sau domenii conexe;
  • Cunoașterea limbii române și rusă, engleză-constitue un avantaj;
  • Cunoștințe de layout și design graphic;
  • Abilități excelente de organizare și planificare;
  • Capacitate de analiză și atenție la detalii;
  • Abilități de comunicare și negociere.

Responsabilități:

  • Planificarea și coordonarea calendarului promoțiilor anuale;
  • Colaborarea cu managerii de categorii pentru selecția produselor promoționale;
  • Redactarea și aranjarea în pagină a ofertelor;
  • Lucrul împreună cu desingerul pentru crearea revistelor;
  • Supravegherea procesului de tipărire și distribuție a revistelor în magazine;
  • Analiza piaței și adaptarea ofertelor în concordanță cu tendințele;
  • Evaluarea performanței revistelor promoționale și implementarea îmbunătățirilor necesare;
  • Respectarea strictă a procedurilor de lucru și menținerea confidențialității informațiilor.

Oferim:

  • Salariu + bonusuri;
  • Oficiu modern;
  • Grafic de lucru de luni până vineri, de la 09:00 până la 17:30;
  • Mediul de lucru interesant în care vă veți dezvolta atît profesional cît și personal;
  • Posibilitatea de lucru într-o companie de succes cu peste 5000 de angajați.

Adresa: str. Muncești 121

Toți candidații interesați de acest post vacant sunt rugați să transmită CV-ul pe hr.oficiu@linella.md.

Așteptăm CV-ul tău pe hr.oficiu@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть