Magenta Consulting este compania care te ajută să crești!!!

Realizăm sondaje și cercetări de piață din anul 2006. Suntem în continuă creștere și din acest motiv anunțăm post vacant pentru poziția:

Specialist în recrutare

Pe cine cautăm?
- Persoană responsabilă, organizată și atentă la detalii;

- Studii superioare (managementul Resurselor Umane/ psihologie/ pedagogie/științe sociale)

Abilități:
- Vorbire clară și corectă atât în ramână cât și rusă;
- Capacități de negociere, organizare și coordonare;
- Cunoștințe bune de operare PC;
- Experientă în recrutare este binevenită.

Responsabilități:
- Activități ce țin de întregul proces de recrutare:
* publicarea anunțurilor,
* selectarea candidaților,
* efectuarea apelurilor telefonice.
Noi îți oferim:
- Salariu motivant achitat la timp;
- Angajare oficială;
- Posibilitate de creștere profesională;
- O echipă tînără de colegi profesioniști și amabili;
- Mediu de lucru cald si plăcut.

Dacă ești interesat de acest post vacant te invităm să expediezi CV-ul la adesa de e-mail: hr@consulting.md
Sau să apelezi la numarul de telefon: 078 887715;

Te așteptăm în echipa noastră!

E-mail:  hr@consulting.md
Telefon: 078 88 77 15

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через