Specialist în Creditare

Credite Pentru Toți angajează:

Suntem o Organizație de Creditare Nebancară cu experiență de peste 14 ani în domeniu. Pe parcursul acestor ani, am reușit să construim o echipă puternică și profesionistă, care prin muncă și dăruire asigură prestarea unui serviciu de calitate.

  • Grafic de muncă: Full-time
  • Program: 9:00-18:00
  • Adresa: Chișinău, str. Vasile Alecsandri 66 of.1

Responsabilitățile postului:

  • Promovarea serviciilor companiei;
  • Deservirea clienților la telefon și în oficiu;
  • Preluarea și analiza cererilor de împrumut;
  • Verificarea dosarelor și a pachetului de acte;
  • Lucru cu baza de date.

Beneficiile angajaților Credite Pentru Toți:

  • Angajare oficială cu pachet social deplin;
  • Salariu motivant care crește pe baza rezultatelor obținute;
  • Lucru într-o echipă tânără, proactivă și prietenoasă;
  • Traininguri de specialitate oferite de către companie;
  • Un mediu de lucru pozitiv cu oportunități de creștere profesională și dezvoltare personală.

Dacă ești interesat, transmite CV-ul la hr@cpt.md.

E-mail: hr@cpt.md
Telefon: 022 22 30 30

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть