Specialist Fundraising

Ești pasionat de creditare?
Cauți creștere profesională și învățare continuă?
Dorești să fii parte a unei companii care își prețuiește clienții și angajații?

Alătură-te echipei Invest Credit pentru a transpune aceste lucruri în realitate!

Suntem în căutarea unui Specialist Fundraising pasionat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești interesat să contribui la atragerea de capital pentru companii, iată detalii despre poziție:

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de fundraising pentru companii de microcreditare;
  • Identificarea și cultivarea relațiilor cu potențiali investitori și parteneri;
  • Crearea și prezentarea propunerilor de investiții;
  • Monitorizarea și evaluarea performanțelor campaniilor de fundraising;
  • Colaborarea cu echipa de management pentru a asigura alinierea obiectivelor de fundraising cu strategia generală a companiei.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în fundraising;
  • Cunoașterea pieței de capital și a instrumentelor de finanțare;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Capacitatea de a crea relații solide cu investitorii și partenerii;
  • Orientare către rezultate și capacitatea de a atinge obiectivele de fundraising.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a contribui la creșterea și dezvoltarea companiei de microcreditare;
  • Mediu de lucru dinamic și colaborativ;
  • Pachet salarial competitiv și bonusuri legate de performanță.

Pentru a aplica, trimite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail cristina.volohov@invest-credit.md.

Te așteptăm să faci parte din echipa noastră!

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть