Specialist departamentul Marketing

Compania CRAFTI BUSINESS invită:

Cautăm un Marketolog talentat pentru dezvoltarea sectorului Retail!

Responsabilități profesionale:
- Elaborarea strategiei de marketing cu înțelegerea comportamentului de consum și a conjuncturii din piață;
- Lucru cu META, Google Ads
- Promovarea și creșterea imaginii companiei;
- Stabilirea, dezvoltarea și gestionarea bugetului de marketing

Cerințe:
- Cunoștințe practice în marketing și promovare;
- Fluență în limbile română și rusă;
- Experiență de muncă în domeniu – de la 1 an;
- Cunoștințe avansate MS Office (Power Point, Word), Google Ads, Facebook Ads și a a soft-urilor grafice.

Condiții de lucru:
- Salariu decent stabilit după rezultatele interviului de la 15000 lei
- Program de lucru: 09:00-18:00 luni - vineri;
- Loc de muncă confortabil pentru un lucru productiv;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică si profesionistă;

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică de mai jos sau să ne contacteze la numărul de telefon menționat.

Telefon: 079470115
061161550
Persoana de contact: Irina
E-mail: hr@crafti.md

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть