Specialist Departament Planificare

Fabrica de mobilă TANDEM are peste 21 de ani de experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 7 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Oradea).

TANDEM - Pasiune pentru calitate.

Locație: Chișinău, strada Petricani 15/1

Profilul Candidatului:
  • Studii superioare intr-un domeniu relevant;
  • Experienta anterioara in domeniul planificarii sau intr-o pozitie similara este binevenita;
  • Abilitatide comunicare , orientare spre rezultate si capacitatea de a lucra in echipa;
Responsabilități:
  • Primirea si verificarea comenzilor, inclusiv verificarea specificatiilor, termenului de executie si a pretului;
  • Coordonarea interdepartamentala cu departamentul de tehnologie si productie pentru a asigura respectarea termenilor;
  • Gestionarea documentatiei necesare pentru fiecare comanda, in conformitate cu cerintele;
Oferta:
  • Salariu: 12000 lei net lunar;
                 13000 lei net lunar;
                 14000 lei net lunar;
  • Salariul va fi stabilit funcție de experienta si competențele candidatului.
Beneficii:
  • Mediu de lucru stabil și echipă prietenoasă;
  • Oportunități de creștere în cadrul companiei.
Cum să Aplicați:
Trimiteți CV-ul la hr@tandem.md specificând în subiect „Aplicație Specialist Departament Planificare”, sau apelați la Nr. De telefon: 079437770 sau 078057772.

Chisinau, str. Petricani 15/1
Telefon: 078057772
Е-mail: hr@tandem.md
Web: www.tandem.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть