Specialist aprovizionare

Dezvoltator imobiliar A-CASA anunță post vacant
pentru ocuparea funcției de:

Acum ai posibilitatea unică de a lucra în echipa celor mai buni specialiști din țară!

A-CASA este un dezvoltator imobiliar cu o experiență de peste 10 ani. Proprietățile rezidențiale de lux întotdeauna poartă amprenta noastră, noi nu construim doar case, noi construim un nou stil de viață.

În cadrul companiei noastre oferim un pachet de beneficii ce asigură:

  • Angajare oficială din prima zi de muncă cu oachet social integral;
  • Salariu competitiv, achitat la timp (cu o perspectivă reală de creștere);
  • O atitudine deschisă din partea conducerii;
  • Aprecierea inițiativei și a ideilor inovative;
  • Posibilitatea de creștere profesională;
  • Acces la programe de instruire;
  • Oficiu cu condiții de muncă confortabile;
  • Echipă tînără, orientată spre creșterea performanțelor.
Specialist în aprovizionare realizează următoarele atribuții:
  • Planificarea şi coordonarea activității de aprovizionare a companiei cu materiale (utilaje, piese de schimb, materiale de construcţie ş.a.);
  • Identificarea celor mai buni furnizori în raport preț/calitate pentru companie;
  • Analiza piaţei şi sistemului de livrare;
  • Identificarea necesarului de aprovizionare;
  • Repartizarea comenzilor și evidența consumului de materiale.
  • Completarea și evidența facturilor.
Pentru realizarea cu succes a atribuțiilor de muncă este important:
  • Să ai abilități manageriale şi de negociere;
  • Să ai capacitatea de a lucra cu un flux mare de informație și cu sarcini multiple;
  • Să poți lucra în Word, Excel, Gdrive;
  • Să ai cunoștințe despre materiale şi produse în domeniul construcțiilor;
  • Să ai abilităţi reale de planificare, organizare şi viteză de reacţie;
Poți face și tu partedin Echipa noastră. În echipa cu o treaptă mai sus!

Dacă competențele tale corespund necesităților acestei funcții,

Transmite CV-ul la adresa electronică hr.acasa.md@gmail.com indicând în subiectul scrisorii “Specialist aprovizionare”.

E-mail: hr.acasa.md@gmail.com
078880208

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть