Сontabil(ă) în sfera evidenței activității de producere

Angajăm:

Cerințe:

  • studii medii sau superioare (economice, financiare);
  • experiență în domeniul contabilității de cel puțin 3 ani;
  • cunoștințe temeinice în domeniul evidenței contabile și o bună cunoaștere a legislației contabile;
  • responsabilitate, punctualitate, perseverență, atenție la detalii și precizie în lucrul cu cifrele;
  • cunoștințe de operare PC (buna cunoaștere a pachetului MS Office și a programului 1C7);
  • abilitatea de a lucra rapid într-un flux intens de informații;
  • Responsabilități:
  • ținerea evidenței contabile în sectorul de producere;
  • realizarea evidenței contabile primare (prin intermediul programului 1C7);
  • înregistrarea și verificarea documentelor primare contabile ce țin de evidența întregului ciclu de producere;
  • controlul și evidența stocurilor bunurilor materiale;
  • participarea la lucrări de închidere a exercițiului financiar contabil;
  • participarea la inventarieri;
  • prezentarea rapoartelor statistice ce țin de sectorul producere;
  • îndeplinirea altor însărcinări primite de la contabilul șef.

Oferim:

  • un salariu motivant;
  • pachet social integral;
  • condiții de muncă confortabile.

Programul de lucru: Luni – vineri, 8:00 – 17:00
Locul de muncă: or. Călărași

Asteptam CV-urile Dumneavoastra la adresa: ion.leontiev@divin.md.

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть