Șofer pe mașină de evacuarea gunoiului cat. C

Suntem în căutare de:

Compania «Salubris.MD» - efectuează colectarea, încărcarea, curățarea și evacuarea deșeurilor de construcții, deșeuri menajere solide, mobilier și electrocasnice vechi de orice volum, în toate sectoarele municipiului Chișinău, prin urmare suntem în căutarea unui șofer dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre în calitate de șofer pe mașină de evacuare a gunoiului. Dacă sunteți o persoană cu abilități excelente de conducere, vă invităm să aplicați pentru această funcție.

Responsabilități:

  • Conducerea în condiții de siguranță a mașinii de evacuare a gunoiului pe traseele stabilite.
  • Livrarea containerelor skip la locația clientului.
  • Colectarea deșeurilor conform programului stabilit și evacuarea acestora la gunoiștele autorizate.
  • Interacțiunea profesională cu clienții și echipa pentru a asigura o evacuare eficientă a gunoiului.
  • Respectarea strictă a regulilor de siguranță și a reglementărilor de circulație.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în conducerea de vehicule capacitatea 18 tone.
  • Permis de conducere categoria C.
  • Cunoașterea adreselor orașului Chișinău.
  • Abilități excelente de conducere și de navigare.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și solicitant.
  • Atitudine pozitivă și orientată spre client.

Oferta noastră:

  • Salariu atractiv și pachet social complet.
  • Grafic de lucru: Full-time.
  • Mediu de lucru dinamic și stimulant.
  • Oportunitate de instruire și dezvoltare profesională

Pentru mai multe informații puteți apela: 079040222.

Telefon: 079040222

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть