Șofer-expeditor

Angajăm:

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B;
  • Experiență de conducere de minim 2 ani;
  • Cunoașterea orașului și a raioanelor republicii;
  • Deține cunoștințe minime de mecanică auto;
  • Este responsabil, vigilent, punctual;
  • Cunoaște limba română și rusă.

Responsabilități:

  • Primirea mărfurilor de la depozit în baza documentelor de expediere;
  • Livrarea mărfurilor în orașul Chișinău și suburbii;
  • Asigură livrarea mărfii la termen;
  • Responsabilitate, punctualitate;
  • Completarea foilor de parcurs;
  • Experiență în postul de șofer expeditor este binevenită.

Oferim:

  • Angajare oficială în cîmpul muncii, pachet social deplin;
  • Salariu stabil + bonusuri;
  • Un colectiv, prietenos și motivat;
  • Posibilitatea de creștere profesională într-o companie în continuă dezvoltare;
  • Salariu atractiv negociat in urma interviului;
  • Full-time.

Locaţia: Chişinău, str. Muncesti 121 A, Moldova

Expediați cv-ul la adresa electronică: igutu@intercars.eu sau apelați numărul de telefon +373 68 995 999.

igutu@intercars.eu
+373 68 995 999

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть