Șofer Curier

Compania Independenta de Inspectie TopControl ce presteaza servicii de inspectie, verificare, certificare, supraveghere a marfurilor,  anunta loc vacant pentru functia de:

Responsabilitati de baza:

  • Deplasarea pe teritoriul orașului Chișinău (și alte localități, după caz) pentru a trimite/recepționa pachete de mostre;
  • Livrarea de Facturi, Contracte, etc. în interesul companiei;
  • Organizarea si planificarea actiunilor conform necesităților companiei;
  • Alte activități suplimentare ce ține de activitatea companiei (pregătirea mostrelor marfurilor, sigilare, raportare interna, etc);

Cerinte fata de candidat:

  • Permis de conducere cat. B, cit si experienta de condus de minimum 2 ani;
  • orientarea în orașul Chișinău și alte localități din țară;
  • Abilitati de comunicare;
  • Atentie la detalii;
  • Disponibilitatea de a invata;
  • Disponibilitate la efort fizic;
  • Responsabilitate si respectarea termenelor limita;
  • Spirit de echipă;
  • Punctualitate si auto-organizare;
  • Cunoasterea limbilor Rusa, Romana;

Beneficii:

  • Compania ofera pachet social deplin si angajare oficiala;
  • Salariul stabil;
  • Program flexibil de lucru;
  • Mediu de lucru atractiv, echipă tânără și dinamică;

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть