Sofer Categorie C (Distributie mobilier)

„VELLEA HOME” S.R.L. este producator, distrubuitor si comerciant de mobilier de casa in Bulgaria. Ne extindem activitatea in Europa Centrala si de Est, activand in prezent in 6 tari.
Compania are peste 1500 de angajati in toate domeniile. Noi credem ca oamenii sunt cea mai valoroasa investitie.

Candidatul Ideal

  • Persoana serioasa, cu simt de responsabilitate fata de autovehicul si sarcinile date de catre conducere.
  • Aptitudini de a manevra cu casa mobila de marcat precum si colectarea banilor de la clientii firmei.
  • Calitati foarte bune organizatorice in ce priveste timpul pentru livrarea comenzilor.
  • Bun profesionist in conducerea autovehicolului dat la dispozitie.
  • Carnet de conducere categoria C.

Descrierea jobului

  • Tine in evidenta toate actele necesare pentru livrarea comenzii si le inmaneaza clientilor.
  • Livreaza mobilier la clienti acasa in judetul alocat si in imprejurimi
  • Colecteaza banii de la clienti si le vireaza la sfarsitul zilei in banca.
  • Zilnic face deconturi la contabilitate.
  • Intretine in stare buna autovehiculul dat la dispozitie pentru efectuarea sarcinii date.

Program: de luni pana vineri 8-17

Descrierea companiei
"Vellea Home" este o companie în domeniul producției și comerțului de mobilă.
Compania este fondata in anul 1989.
Lider pe piata din Bulgaria de peste 30 de ani.
Producator si exportator de mobila.

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть