Șofer Autocamion cu Prelată - Categoriile B, C, E

Compania Tincomert-Grup SRL angajează:

Cerințe:

  • Deținerea permisului de conducere categoriile B, C, E.
  • Experiență în conducerea autocamionului cu prelată.
  • Experiență în domeniul livrării mărfurilor.
  • Lipsa accidentelor grave (urmate de un dosar penal sau privarea de dreptul de a conduce autovehicule).
  • Calități personale: disciplină, corectitudine, capacitate de a lucra operativ.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.
  • Disponibilitate pentru un program de lucru flexibil și deplasări în scop de serviciu pe teritoriul Republicii Moldova.

Responsabilități:

  • Livrarea mărfurilor către clienții companiei.
  • Îndeplinirea documentelor corespunzătoare.

Oferim:

  • Angajare oficială în câmpul muncii.
  • Salariu motivant.
  • Program de muncă full-time.

Persoanele interesate sunt rugate să contacteze la numerele de telefon: 078999020 / 079931999.

Telefon: 078999020 / 079931999

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть