Șef secția de îmbuteliere (Satul Purcari)

Beneficii:

  • Salariu competitiv
  • Angajare oficială cu întreg pachet de beneficii
  • Prețuri speciale la produsele companiei
  • Telefonie mobilă corporativă
  • Cazare și alimentație asigurate de companie

Responsabilitățile rolului:

  • Organizarea și controlul lucrărilor în secția de îmbuteliere cu scopul îndeplinirii planurilor de îmbuteliere săptămînale, lunare și anuale.
  • Planificarea lucrărilor și a resurselor necesare în cel mai eficient mod.
  • Controlul respectării standardelor de îmbuteliere și a cerințelor ISO.
  • Evidența, monitorizarea și suplinirea la timp a stocurilor de materiale.
  • Asigurarea utilizarii raționale a materialelor și accesoriilor necesare.
  • Asigurarea respectării de către angajați a cerințelor proceselor, calitații și disciplinei de muncă.

Studii și experiența necesară:

  • Studii tehnice de specialitate
  • Experiență în poziție similară minim 1 an
  • Competențe manageriale

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine, iar noi te vom contacta. Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici.

E-mail: hr@purcari.wine

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть