Șef Departament Vânzări

Compania Construct Arabesque Moldova, parte a grupului ARABESQUE ROMÂNIA, este în căutare de tineri entuziaști în promovarea și vânzarea materialelor de construcție și finisaje. Dacă ești inventiv, comunicabil, plin de energie și dornic de un job care să-ți aducă satisfacție pe plan profesional și material, atunci noi te așteptăm.

Șeful departamentului vânzări va coordona activitatea echipei de vânzare

Responsabilităţi de bază:
* Urmărirea zilnică a activității personalului aflat în subordine;
* Organizarea activităților de analiză, planificare și gestiune financiară a departamentului;
* Revizuirea periodică a performanței membrilor echipei;
* Stabilirea obiectivelor managerilor / agenților din subordine în concordanță cu obiectivele departamentului;
* Analiza mediului de concurenţă şi de consum.

Cerinţe faţă de candidaţi:
* Studii superioare;
* Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa;
* Experiență în domeniu similar cel puțin 3 ani
* Capacități analitice și de convingere;
* Capacitatea de a seta obiectivele și de implementare ale acestora;
* Persoană energică, proactivă;
* Abilități de utilizare a MS Office.

Oferta Companiei:
* Salariu pe măsura competențelor profesionale;
* Mașină și telefon de serviciu;
* Condiții de muncă legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzătoare;
* Oportunitatea de a munci într-o companie în continuă dezvoltare, într-un mediu de lucru profesionist, cu posibilități de promovare și dezvoltare profesională continuă.

Candidaţii interesaţi sunt invitaţi să transmită CV-urile în limba română cu specificarea postului la adresa: vanzari@arabesque.md

Vă mulţumim!

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть
Войти через