Specialist in domeniul vinzarilor

Responsabilitățile tale vor include, dar nu se vor limita la:

  • Planificarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru atingerea și depășirea obiectivelor stabilite de companie.
  • Supervizarea și coordonarea echipei de vânzări, asigurându-te că aceasta își atinge potențialul maxim.
  • Identificarea și dezvoltarea unor oportunități noi de afaceri și parteneriate strategice.
  • Monitorizarea și analizarea performanței vânzărilor pentru a identifica tendințe și a face recomandări pentru îmbunătățiri.
  • Gestionarea relațiilor cu clienții cheie și construirea unei rețele solide de contacte în industrie.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată într-o poziție similară în domeniul vânzărilor, cu rezultate remarcabile, va fi avantaj dar nu obligatoriu
  • Abilități excelente de comunicare și negociere, atât în limba germana
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a lua decizii rapide și eficiente.
  • Abilități de leadership puternice, cu capacitatea de a motiva și inspira echipa.
  • Orientare către client și capacitatea de a construi relații de încredere.

Oferta noastră:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie dinamică, în plină creștere, cu o cultură organizațională orientată către excelență și inovație.
  • Pachet salarial competitiv, inclusiv bonusuri atractive legate de performanță.
  • Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru stimulativ și colaborativ, unde vei avea ocazia să lucrezi cu profesioniști talentați și pasionați.

Dacă ești gata să-ți construiești o carieră de succes în domeniul vânzărilor și crezi că ai ceea ce este nevoie pentru a reuși în acest rol, te încurajăm să aplici la acest post.

E-mail: evaadamssss4444@gmail.com
Telefon: +37378744256
Telegram: evaadams4

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть