Reprezentant medical Sun Wave Pharma

Compania Dita Estfarm este cel mai mare distribuitor farmaceutic în Moldova cu istorie de peste 25 ani și peste 300 de angajați. Dita Estfarm este în căutarea unui/ unei:

Descrierea jobului
Candidatul se va ocupa de promovarea/stimularea vânzării produselor către clienții aferenți zonei alocate, monitorizarea activitatii concurenței în zona de care raspunde, culege informații de la clienți referitoare la cerințele și necesitățile acestora și le transmite conducerii și departamentelor cu care colaborează, promovând în permanență o bună imagine în vederea atingerii performanțelor.

Responsabilitățile postului:

  • răspunde de realizarea target-ului stabilit împreună cu superiorii săi;
  • raspunde de creșterea volumului de vânzări pe clienții existenți și de extinderea numărului de clienți.

Beneficiile viitorului angajat:

  • sistem de bonusare pentru atingerea planului sau a targetelor speciale;
  • training-uri pentru dezvoltarea aptitudinilor de promovare și negociere în cadrul ședintelor de analiză a vânzărilor;
  • telefon de serviciu;
  • automobil de serviciu;
  • posibilitatea de a participa la meeting-uri și congrese naționale;
  • tabletă de serviciu;
  • pachet social deplin conform legislației RM;
  • mediu excelent de lucru într-o echipă dinamică de profesioniști;
  • posibilitatea de promovare în funcție de disponibilitate și de schema organizatorică a firmei.

Candidatul ideal:

  • studii superioare (studiile medicale sau farmaceutice prezintă un avantaj)
  • experiența în vânzări în domeniul medical constituie un avantaj
  • cunoașterea limbilor româna, rusă
  • abilități excelente de comunicare și negociere
  • perseverență, corectitudine, punctualitate
  • gândire analitică, orientare către rezultat
  • abilitatea de a lucra în echipă și independent
  • permis de conducere categoria B
  • disponibilitate pentru deplasări

Sun Wave Pharma este Compania Nutraceutica Nr.1 din România.
www.sunwavepharma.com.

Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV cu poză pe adresa de email alina.cebanu@dita.md cu specificarea poziției și a brandului pentru care candidați.

E-mail: alina.cebanu@dita.md
Telefon: 068495521

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть