Recruiter | recruitment agency

Suntem în căutare de:

Compania HR Solutions este o companie de recrutare din Moldova, ce ajută oamenii de afaceri să găsească cei mai potriviți angajați iar pe candidați să aleagă compania perfectă pentru ei.
Suntem în căutare de un Specialist HR talentat și motivat în echipa noastă.

Descrierea jobului

  • Identificarea și atragerea candidaților potriviți pentru pozițiile vacante (primordial poziții IT), prin intermediul diverselor platforme de recrutare
  • Crearea și postarea anunțurilor pe platformele de recrutare
  • Procesarea și evaluarea CV-urilor primite
  • Realizarea interviurilor (telefonice, online și fizice), testelor de evaluare a competențelor, abilităților candidaților
  • Menținerea unei baze de date actualizate a candidaților
  • Crearea CV-urilor candidaților, în vederea prezentării acestora clientului

Cerințe pentru candidat

  • Experiență în domeniul resurselor umane sau în domeniul recrutării, de cel puțin un an
  • Dacă nu aveți experiență, suntem deschiși să oferim oportunitatea de a te învăța
  • Capacitatea de a stabili obiective și de a le realiza
  • Fluență în limba română- obligatoriu/rusă (nivel- B2)

Oferim

  • Salariu motivant format din: salariu fix + bonusuri din fiecare poziție închisă
  • Echipa este prietenoasă și implicată
  • Grafic de muncă: 5/2, 8 ore pe zi
Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa info@hrsolution.md.

* If you send us your CV you will authorize the processing of personal data contained in your cv.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть