Recepţioner (full-time: luni-vineri, 8.00-17.00) - pentru filialele Telecentru

Clinica PEDIATRICA angajeaza:

Responsabilități:

  • Consultarea clienților cu referire la serviciile medicale prestate de către instituția medicală;
  • Programarea pacienţilor la medicii specialiști în sistemul informațional;
  • Înregistrarea pacienţilor în sistemul informațional al clinicii;
  • Preluarea şi direcţionarea apelurilor telefonice

Cerinţe faţă de candidat:

  • Nivelul de studii- medii de specialitate/ superioare
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă  - nivel avansat (cunoasterea altei limbi străine decît liba rusă va constitui un avantaj);
  • Abilităţi  comunicare eficientă, negociere şi medierea conflictelor;
  • Cunoştinţe de PC utilizator la nivel avansat ( Word şi Excel);
  • Experiență (secții pediatrie) sau lucru cu copii - avantaj
  • Programul de lucru full-time

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii (pachet social integral);
  • salariul motivant și alte bonusuri
  • prînz asigurat
  • lucrul într-o echipă tînără și foarte dinamică
  • dezvoltare personală și profesională

Persoanele interesate ne p o t expedia CV-le (cu poză) pe adresa de e-mail hr@pediatrica.md (vă rugăm indicaţi funcția  pentru care aplicaţi).

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть