Promotor de servicii online

Unde.md angajeaza:

Descriere:
Bine ai venit în echipa noastră vibrantă și inovatoare! Suntem în căutarea unui Promotor de Servicii Online pasionat și orientat către acțiune pentru a se alătura platformei noastre de vânzare-cumpărare. Ca parte a echipei noastre, vei juca un rol crucial în promovarea și extinderea prezenței noastre pe piață, angajându-te într-o călătorie fascinantă de a descoperi și de a aduce noi utilizatori pe platforma noastră proaspăt înființată.

Responsabilități:

  • Explorare și Identificare: Fii ochii și urechile noastre pe teren! Explorează teritoriul pentru a identifica potențiali utilizatori și parteneri care ar beneficia de prezența lor pe platforma noastră.
  • Comunicare și Convingere: Comunică avantajele și valorile platformei noastre într-un mod convingător și inspirat, pentru a atrage noi utilizatori și pentru a-i încuraja să-și plaseze produsele și serviciile pe platforma noastră.
  • Construirea Relațiilor: Stabilește și menține relații solide cu clienții potențiali și partenerii, fiind un ambasador dedicat al brandului nostru și oferind suport continuu pentru a le asigura o experiență excelentă pe platforma noastră.
  • Feedback și Îmbunătățire Continuă: Colectează feedback-ul clienților și oferă informații valoroase echipei noastre pentru a îmbunătăți continuu produsul și serviciile noastre, contribuind astfel la creșterea și succesul platformei noastre.

Cerințe:

  • Experiență în vânzări, marketing sau domenii relevante este un avantaj, dar nu este obligatorie. Căutăm persoane pasionate și motivate să învețe și să crească alături de noi.
  • Abilități excelente de comunicare și convingere, cu capacitatea de a construi rapid relații solide cu clienții.
  • Inițiativă și determinare în explorarea și identificarea oportunităților de afaceri.
  • Capacitatea de a lucra independent și în echipă, cu un accent deosebit pe rezultate și obiective.
  • Flexibilitate și adaptabilitate la cerințele unui mediu de lucru dinamic și în continuă schimbare.

Dacă ești o persoană dinamică, pasionată de vânzări și inovare, care își dorește să facă parte dintr-o echipă entuziastă și să contribuie la construirea unei platforme online de succes, atunci te invităm să aplici pentru această poziție și să începem împreună această călătorie captivantă!

Telefon: 078016858
Persoana de contact: Natalia Scaian
E-mail: hr@unde.md
Site: https://unde.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть