Proiectant de Mobilă Corp (Tehnolog)

Clientul nostru este unul dintre cei mai selecți producători de mobilă din Moldova.
Compania se află în căutarea unui nou coleg pentru funcția de:

PROIECTANT DE MOBILĂ CORP (TEHNOLOG)

Cerințe

  • Experiență sau cunoștințe solide în domeniul producției de mobilier;
  • Cunoașterea softului BASIS este esențială;
  • Abilitatea de a citi și interpreta specificațiile tehnice;

Responsabilități:

  • Analiza și preluarea comenzilor din showroom-uri;
  • Verificarea anexelor și detaliilor tehnice ale comenzilor;
  • Selecția materialelor și adaptarea designurilor standard conform cerințelor specifice;
  • Crearea proiectelor de mobilier folosind softul BASIS;

Compania oferă

  • Salariu stabilit în funcție de competențele și aptitudinile candidatului (de la 15 000 lei - 23 000 lei).
  • Discounturi substanțiale la produsele companiei;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în cadrul companiei.

Dacă sunteți interesat de această ofertă, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: Dopomoga.Staffing@gmail.com, specificând denumirea postului. Pentru informații suplimentare, sunați la numărul de telefon: +373 782 08 500.

E-mail: dopomoga.staffing@gmail.com
Телефон: +373 782 08 500

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть