Persoană de serviciu

Angajăm:

The Gray Goose Garden își mărește echipa și este în căutarea unei persoane de serviciu dedicată și harnică, pentru a se alătura echipei noastre din bucătărie. Dacă ești o persoană organizată și atentă la detalii, te invităm să aplici!

Responsabilități:

  • Curățarea și igienizarea bucătăriei și a zonelor adiacente
  • Spălarea veselei, tacâmurilor și a altor ustensile de bucătărie
  • Menținerea standardelor de curățenie și igienă în bucătărie
  • Asistență în sarcinile de curățenie generală din restaurant

Cerințe:

  • Persoană dinamică și responsabilă
  • Experiență anterioară într-un rol similar constituie un avantaj, dar nu este obligatorie
  • Abilități bune de organizare și gestionare a timpului
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat
  • Atitudine pozitivă și dorință de a lucra într-o echipă

Beneficii:

  • Salariu competitiv și beneficii suplimentare
  • Prânz oferit din partea noastră
  • Un mediu de lucru plăcut și dinamic într-o locație de top din industria ospitalității
  • Oportunități de dezvoltare profesională și training continuu

Orar de lucru:

  • Program de lucru 5 zile pe săptămână (5/2), conform programului de lucru al restaurantului

Dacă ești o persoană responsabilă și motivată să contribui la menținerea curățeniei și igienei în bucătăria noastră, te invităm să aplici! Telefonează la +37369884008 sau +37369389986.

Te așteptăm cu entuziasm în echipa noastră!

Telefon: +37369884008 / +37369389986

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть