Angajăm:

Operator procesare date

Companie din Italia cu reprezentanță în Moldova, care activează în domeniul comerțului online cu produse din sfera fashion, caută pentru angajare o persoană organizată, responsabilă, atentă la detalii pentru a se alătura echipei de procesare a datelor.

Poziția se adresează persoanelor cu profil tehnic, analitic, înclinație pentru lucrul cu datele, cunoștință bună a calculatorului, care își pot gestiona eficient timpul, poartă responsabilitate pentru sarcinile asumate, administrează autonom instrumentele de lucru și pot combina sarcini multiple.

Calități NE-dorite pentru această poziție: lipsă de concentrare, asimilarea cu greu a lucrului cu datele, stil de lucru în grabă, abilitate redusă de organizare.

Responsabilități de bază:
- Crearea produselor și ofertelor noi în sistemul de gestiune al companiei;
- Introducerea și procesarea comenzilor clienților și furnizorilor;
- Gestiunea în sistem a stocurilor de marfă: actualizarea cantităților și prețurilor;
- Colaborare strânsă cu echipele de Achiziții și Vânzări privind sarcinile de rezolvarea discrepanțelor în datele tehnice legate de produse și pregătirea informației necesare.

Cerințe:
- Cunoașterea calculatorului, în special Microsoft Excel;
- Cunoașterea limbii Engleza la nivel mediu, oral/scris;
- Abilitatea de a învăța rapid utilizarea sistemelor IT din companie;
- Organizare eficientă, lucru cu sarcini multiple;
- Gândire tehnică și analitică.

Condiții de lucru:
- Pachet salarial 6000-7000 lei + pachet social;
- Training la început. Oportunități de creștere profesională și în salariu;
- Echipă tânără, mediu dinamic și prietenos;
- Birou spațios nou în centrul orașului cu bucătărie amenajată; cafea, ceai;
- Program de munca 09:00-18:00 cu pauză de masă.

Candidații interesați sunt rugați sa trimită CV la adresa hr@fashiondealer.it cu menționarea poziției Operator Procesare Date.

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

forward

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить файл с CV Моё CV с сайта Rabota.md
Прикрепить файл с CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть

CV отправлено!

Закрыть