Operator linie de vopsire a articolelor din metal cu vopsea praf

Cerințe față de candidat:

  • experienţa într-o pozitie similară;
  • disciplină și acuratețe.

Responsabilități:

  • pregătirea liniei pentru vopsire;
  • aprovizionarea robotului cu vopsea praf;
  • ajustarea parametrilor liniei de vopsire în scopul acoperirei uniforme a pieselor metalice cu pulbere;
  • realizarea vopsirii de înaltă calitate a suprafețelor metalice cu vopsea pulbere.

Oferim:

  • salariu de la 8 000 MDL net (salariul poate varia în funcție de experiența candidatului);
  • program de muncă de la 8:00 la 17:00, de luni până vineri;
  • pachet social complet;
  • achitarea orelor suplimentare lucrate.

Expediază CV-ul la adresa hr@ultra.md, cu mențiunea în subiectul mesajului „OPERATOR LINIE DE VOPSIRE A ARTICOLELOR DIN METAL CU VOPSEA PRAF” sau contactează-ne la 060000012.

Află mai multe despre noi la https://ultra.md/

E-mail: hr@ultra.md
060000012

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть