Operator call-center

Studio-Moderna - Grup de vânzări internaționale cu mai multe canale, din Europa Centrală și de Est, cu o rețea integrată pe verticală, care acoperă peste 360 de milioane de consumatori din 21 de țări.

Compania noastră este una dintre cele mai mari din domeniul său și ocupă în mod stabil o poziție de lider printre angajatorii Republicii Moldova. Credem că angajatii nostri sunt cea mai mare putere. Reusim să facem ceea ce facem, deoarece angajăm, dezvoltăm și oferim cunoștințe oamenilor care au pasiunea de a aduce o contribuție semnificativă la dezvoltarea noastră. Încurajăm și admirăm realizările și forțele motrice. Faceți parte din echipa noastră!

Responsabilități:

  • Efectuarea apelurilor către clienții noștri fideli;
  • Consultarea clienților;
  • Înregistrarea comenzilor.

Noi oferim:

  • O platformă pentru dezvoltare personală și profesională;
  • Instruire gratuită;
  • Angajare oficială și pachet social complet;
  • Oportunități de avansare în carieră.
  • Posibilitatea de a lucra la distanță.

Cerințe:

  • Punctualitate și responsabilitate;
  • Capacitate de a lucra în echipă;
  • Utilizator PC;
  • Dorința de a învăta ceva nou;
  • Fluență în vorbirea limbii române, iar limba rusă se constituie un avantaj;
  • Experiența într-o poziție similară constituie un avantaj.

Asigurăm o dezvoltare profesională într-o echipă tînără și prietenoasă, asteptăm cu nerăbdare CV-ul dvs pe adresa de e-mail: HR.MD@studio-moderna.com (cu indicarea poziției pentru care aplicați) sau ne puteti contacta: 079401087 / 022 264 134
Ne puteți găsi pe pagina noastră de facebook: https://www.facebook.com/studiomoderna.career/
sau pe site-ul: https://studiomoderna.md

Locația: mun.Chişinău, bld.Ștefan cel Mare și Sfânt 202, Kentford

E-mail: HR.MD@studio-moderna.com
Telefon: 079401087 / 022 264 134

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть